"День гідності та свободи"

2017-11-21

21 листопада 2017 року у Барській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 пройшов захід щодо вшанування подвигу учасників Революції Гідності. З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 – лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання.

З нагоди цього дня пройшла тематична класна година «Україна – це територія Гідності і Свободи», яку підготувала класний керівник Росочинська А. І. разом з учнями 8-А класу. Педагог - організатор Матковська Н. Ю. разом з членами учнівського самоврядування, учнями 9-А класу провели інформаційні хвилинки «Революція Гідності. Як це відбулось?» та поклали квіти до меморіалу Небесній Сотні.

/Files/images/den_gdnost_ta_svobodi/IMG_7741.JPG

/Files/images/den_gdnost_ta_svobodi/IMG_7733.JPG/Files/images/den_gdnost_ta_svobodi/IMG_7721.JPG/Files/images/den_gdnost_ta_svobodi/IMG_7743.JPG/Files/images/den_gdnost_ta_svobodi/IMG_7742.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi